Dennerle Nano písek Sundská bílá 2 kg

Garantovaný nákup z Invital Rostlinna-akvaria.cz

Skladem • 1 varianta54 Kč98 % • 21 413 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč7 neověřených recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč92 % • 2 303 recenzíDalší informace

2.1 kg

• Jako na pláži...
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Já jsem chtěla světlé dno,takže spokojenost.

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• Nevím, co popsat, snad jen, že tvoří hezký kontrast k Japonskému tmavému substrátu. Je ale nutné postavit hráz z kamenů, aby se to nepromíchalo.

Mám 54L akvárko 60x30x30. Substrát jsem vzal 8L s tím, že nepůjde na celé dno, a že zbytek vyplním pískem. To bude čisté místo bez rostlin. Myslel jsem si, že budu potřebovat 2 2Kg pytle a nakonec jsem ten druhý ani neotevřel.

2.1 kg

Speciální dekorační materiál pro tzv. Nano cube a nejen pro ně. Tento jemný písek nejen že vypadá atraktivně, nýbrž také brání, aby zbylé krmivo pronikalo mezi zrnka písku a zbytečně zatěžovalo čistou vodu.

• Neovlivňují tvrdost vody
  • Velikost zrn: 0,7 - 1,2 mm

Obsah balení:

• Velikost zrn: 0,7 - 1,2 mm
  • Balení: 2 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 1 757 recenzíDalší informace

• Jako na pláži...
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Já jsem chtěla světlé dno,takže spokojenost.

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 1 757 recenzíDalší informace

Pisek vypada hezky.